Dikişsiz Çelik Çekme Boru

Dikişsiz Çelik Çekme Boru - Burak Boru

Satış hacmi ve sürekli stok miktarıyla Dikişsiz Çelik Boru ithalatında lider konumunu  sürdürmekte olan Burak Boru , çelik sektöründeki 33 yıllık deneyimi ve çağdaş işletme anlayışıyla otomotiv, tesisat, ısı, inşaat, gemi imalat başta olmak üzere tüm sanayi kollarına yurt çapındaki toptan ve perakende satışlarıyla destek vermektedir.

Firmamızda yurt içi ve yurt dışı malzeme ihtiyaçlarını ebat, kalite, miktar, zaman bazında eksiksiz karşılama temel prensibiyle ithalat planlamasında müşteri talepleri ön planda tutularak kullanıcıya dayalı stok oluşturulmakta, 30.000 Ton sürekli stok kapasitemizle hizmet verilmektedir.

İthal etmekte olduğumuz tüm borular EN, DIN, ASTM, API, GOST normlarına göre üretici fabrika test sertifikalı olup sertifikalarıyla birlikte teslim edilmektedir. Toplam kalite yönetimiyle hizmet geliştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Burak Boru, 2006 yılından beri ISO 9001:2000 Toplam Kalite Yönetim Sistem Sertifikasına sahiptir.

Priligy, erken boşalmanın en etkili yollarından biridir. Dapoksetin sayesinde serotonin etkinliği önemli derecede artar. Bu ilaç tadalafil 20 mg ve sildenafille birlikte kullanılabilir. İlaç 30 ve 60 mg dozlarda verilir. Günlük doz bir tablettir ancak bazen daha düşük bir doz gerekir. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın: